SLEEK BROWS

Sleek Brows

Sleek Brows

Hem kalemle çizilmiş kadar düzgün, hem 3 boyutlu doğal bir görünümü olan kaşlara sahip olmayı kim istemez ki? Sleek Brows, üstün teknolojisi sayesinde gerçek kaş görünümünde kaşlar yaratmanızı sağlıyor, kaşların şeklini korkmadan değiştirebilme özgürlüğünü sunuyor.

Sleek Brows

Sleek Brows - Tıpkı Gerçek Kaş Gibi

Hem kalemle çizilmiş kadar düzgün, hem 3 boyutlu doğal görüntüsü ile baştan çıkaran kaşlara sahip olmayı kim istemez ki? Sleek Brows, üstün teknolojisi sayesinde gerçek kaş görünümünde kaşlar yaratmanızı sağlıyor, kaşların şeklini korkmadan değiştirebilme özgürlüğünü sunuyor!

Sleek Brows

3 Boyutlu Doğal Kaşlar!

Estetik anlayışı da tıpkı moda gibi zaman içerisinde değişiyor. Önceden ince, kavisli ya da keskin olarak kullandığımız kaşlar farklılaşan estetik anlayışıyla birlikte yerini kalın, gür ve doğal görünümlü kaşlara bıraktı. Son yıllarda yükselen “doğal kaş” trendi yeni çözümlerin bulunmasını gerektirse de, daha önce inceltilmiş olan kaşların doğal görünümlerine geri dönmesini sağlayan geçerli bir yöntem bulunamadı. Dövme, kalıcı makyaj, kaş tedavisi gibi yöntemlere başvurulsa ama tam anlamıyla doğal bir görünüm elde edilemedi. Taa ki Sleek Brows’a kadar…

Sleek Brows

Dünyanın En İlerisi!

Devrim niteliğindeki 3 boyutlu kaş şekillendirme yöntemi Sleek Brows ile müşterilerimizin istediği şekilde ve sıklığa sahip olabiliyor, tamamen doğal görünen kaşlar oluşturup ve şekillendirebiliyoruz. Üstelik kaş makyajlarının sağlayamadığı dolgun ve doğal görünümü elde edebileceksiniz.

Sleek Brows

4 Haftaya Kadar Dayanıklı!

Kaşları her yüzün kendine uygun stiline göre şekillendirmeye olanak veren Sleek Brows 3 Boyutlu Doğal Kaşlar’ın en önemli avantajlarından biri 4 haftaya kadar dağılmadan kullanılabilmesi. Üstelik elde edilen sonuç kalıcı makyaj gibi iki boyutlu değil, gerçek kaştan farksız, doğal ve göz alıcı olacak.

Sleek Brows

ALLURE Lashes™

Malzemesi ipekten, teknolojisi Almanya’dan, uygulaması bizden! Tüm cilt testlerinden başarıyla geçmiş Premium Alman markası olan ALLURE Lashes™, hem uygulama hem de kullanılan malzeme açısından eşsiz.

Bu muhteşem teknikle daha da göz kamaştırıcı, nefes kesen kirpiklere sahip olacaksınız. Bu tekniğin en büyük avantajı, kullanılan kirpiklerin fazlasıyla hafif ve narin kirpikler için uygun olmaları... Sağladıkları konfora bayılacaksınız.